Psychologie

Lidská osobnost je něco nevysvětlitelného, nepopsatelného. Zde naleznete alespoň pár rad a informací.

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6547":
oto
Hviezda súdu!K Zemi sa blíži súd! Jeho priebeh bude závisieť od postoja ľudí. Od toho, nakoľko vo svojom živote stoja alebo nestoja v súlade so Zákonmi stvorenia, čiže v súlade s Božou Vôľou! Čím väčší bude totiž tento súlad, tým menšie negatívne dôsledky bude mať pre našu civilizáciu postupné približovanie sa hviezdy súdu.Viac sa dozviete na:

http://milans.blog.sk/detail-hviezda-sudu-.html?a=08ccfa15572a201d94b446894dd880b8

markus
Kult nahoty a ľudská civilizácia!

Náš svet vo všeobecnosti, a v teplých letných dňoch zvlášť, úplne podlieha kultu nahoty! Telesné odhaľovanie rôzneho stupňa možno vidieť všade, kde sa len pozrieme: na uliciach, na kúpaliskách, v spoločnosti, ale aj vo filmoch, v časopisoch, na internete a tak ďalej a tak ďalej. Ženy prekračujú v tomto smere takmer všetky hranice, ale ani muži nie sú výnimkou. Morálne bahno a špina, ktoré sa medzi ľuďmi šíria sú nepredstaviteľné!Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Zena-aka-je-a-aka-ma-byt/Kult-nahoty-a-udska-civilizacia

Lída
Markus - spamuješ?

Mě by zajímalo, jestli se dají někde sehnat IQtesty bez poplatků?
markus
Drsná pravda o odhaľovaní ľudského tela

Opäť prišlo leto a s ním dusné dni. Opäť, akoby na povel, padajú milióny ľudí na kolená pred slizko chlipnou modlou telesnej zmyselnosti, ochotne odhaľujúc svoje telá. Odborne, premyslene a podľa najnovšej módy obnažené ľudské mäso provokuje všade, kde sa len pozrieme. Obnažovanie sa stalo neprehliadnuteľnou realitou dnešných dní. Kult nahoty opäť naplno zavládol svetu!Viac sa dozviete na:http://smilan.bloger.cz/Odkryvanie-skutocnych-suvislosti/Drsna-pravda-o-odhaovani-udskeho-tela

markus
Nemravnosť a skazenosť – jednoducho móda!V mnohých mojich článkoch som sa snažil upozorňovať na to, že súčasná ženská móda je vo svojej vyzývavosti a celkovej snahe o vyvolávanie zmyselnosti vyslovene zvrátená. Je v rozpore so Zákonitosťami vo stvorení a teda s Božou Vôľou! Že tento fakt nevnímajú materialisti je pochopiteľné. Avšak absolútne nepochopiteľné je, že tento skazonosný mor zmyselnosti zasiahol i rady ľudí, hlásiacich sa ku kresťanským hodnotám, z ktorých mnohí súčasný stav schvaľujú a svoj pomýlený názor sa dokonca snažia podoprieť citátmi z Biblie.Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Sucasna-spolocnost/Nemravnost-a-skazenost-jednoducho-modaPrečo došlo k záplavám?

Pri jednej rozhlasovej diskusii o problematike počasia a extrémnych klimatických javov položili istému meteorológovi otázku, či príde raz čas, kedy budú môcť ľudia ovládať počasie. Odpoveď bola až príliš jednoznačná: Nepríde nikdy! Onen meteorológ to zdôvodnil tým, že celkový ráz počasia na našej planéte ovplyvňuje hlavne Slnko. No a všetka energia, ktorú dokážu ľudia svojim úsilím vytvoriť je v porovnaní s energiou Slnka doslova zanedbateľnou. Z toho vyplýva, že aj napriek tej najmodernejšej technike a tomu najväčšiemu vedeckému pokroku budú na našej zemeguli vždy reálne existovať sily, ktoré ľudstvo presahujú a ktoré zostanú ľudstvom neovládateľné.Viac sa dozviete na: http://smilan.bloger.cz/Vystrahy/Preco-doslo-k-zaplavam

markus
Hlboké výstrihy spôsobujú zmetrasenia!

V mnohých západných médiách sa pred nedávnom objavila informácia o prejave jedného islamského duchovného, ktorý hovoril o spojitosti hlbokých výstrihov so vznikom zemetrasení. Více v komentári.Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Zena-aka-je-a-aka-ma-byt/Hlboke-vystrihy-spsobuju-zemetrasenia

markus
Zodpovednosti nikto neujde!

Človek má dar slobodnej vôle a týmto s darom môže naozaj slobodne disponovať. Môže ho používať k dobru, alebo ku zlu – to je čisto jeho osobná vec. Môže sa teda rozhodovať úplne slobodne, avšak v nijakom prípade sa už potom nemôže zbaviť dôsledkov, ktoré mu jeho rozhodnutia prinesú.Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Odkryvanie-skutocnych-suvislosti/Zodpovednosti-nikto-neujde

markus
Zásadný omyl kresťanských cirkví!

Domnienka kresťanských cirkví, že svet bol spasený krížom a vzkriesením Krista je nesprávna! Táto téza je tragickým omylom, ba čo viac, je jednou z hlavných príčin neustále sa prehlbujúceho duchovného, morálneho a mravného úpadku civilizácie na planéte Zem. Odklik na celý článok sa nachádza v komentári.

Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Krestanstvo/Zasadny-omyl-krestanskych-cirkvi

markus
Voľný trh musí byť regulovaný!

Nie, neverím v komunistické ideály, ale som presvedčený, že ilúzia samospasiteľnosti viery vo voľný trh je istou cestou do skazy. Trh jednoducho musí byť regulovaný! Čím? Odkaz na celý článok sa nachádza v komentári.

Viac sa dozviete na:

http://smilan.bloger.cz/Sucasna-spolocnost/Vony-trh-musi-byt-regulovany

1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  

 
V případě jakýhkoliv dotazů mi mailujte na mailto:ml.psychologie@gmail.cz nebo pište na icq 245-931-663